فراخوان مقاله فصلنامه پژوهش های نوین حقوق اداری

فراخوان مقاله فصلنامه پژوهش های نوین حقوق اداری

روز شنبه مورخ ۲۶بهمن ماه ۱۳۹۸، دومین جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن ایرانی حقوق اداری و همچنین مراسم رونمایی از کتاب دولت حقوقی جناب دکتر کوروش استوار سنگری در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در جلسه نقد کتاب که با حضور مولف کتاب، اعضای هیئت‌مدیره انجمن و همچنین تعدادی از اعضای علاقه‌‌مند برگزار شد، ابتدا جناب دکتر آگاه با خواندن بخشی از مقدمه کتاب جلسه را آغاز کردند و سپس جناب دکتر استوارسنگری دقایقی درباره موضوع و نحوه نگارش کتاب توضیح دادند؛ سپس ناقدین محترم جناب دکتر هداوند و جناب دکتر ویژه نکات و نقطه نظرات خود را در باب جدیدترین اثر دکتر استوارسنگری بیان کردند. در پایان نشست نیز دکتر استوارسنگری ضمن تشکر از نقد صادقانه منتقدین محترم، نکات پایانی را بیان کردند.

بعد از این نشست، جلسه مجمع عمومی انجمن با حضور اعضای پیوسته و تشکیل هیئت رییسه جناب آقایان دکتر جلالی، دکتر استوارسنگری، دکتر هداوند و دکتر ویژه رسما آغاز شد و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرودملی، دکتر جلالی به عنوان رئیس هیئت‌رئیسه سخنرانی خود را آغاز کرد. ایشان ضمن ارائه گزارش کلی درباره روند انجمن، اعضا را به مشارکت هرچه بیشتر در فعالیت‌های انجمن دعوت کردند.
سپس جناب دکتر نجابت‌خواه به عنوان خزانه دار انجمن در گزارشی کوتاه، شرح گردش مالی امور انجمن را به اطلاع اعضا رساندند.
بعد از آن گزارش کار انجمن به تفکیک روز، در طول یکسال گذشته در قالب ویدیویی که توسط دبیرخانه تهیه شده بود پخش گردید و سپس سرکارخانم فتحعلی به عنوان مسئول دبیرخانه صحبتی کوتاه درباره روند کارها در دبیرخانه انجمن داشتند.
قسمت بعدی برنامه به رونمایی از سایت نشریه اختصاص داشت که دکتر بیژن عباسی نیز دقایقی در این باره صحبت کردند و درباره برنامه‌های آینده نشریه اطلاع‌رسانی کردند.